Podziękowanie za Spotkanie Autorskie w Jelnej

📚✨ Podziękowanie za spotkanie autorskie w Jelnej ✨📚

Serdecznie dziękuję Dyrekcji, Nauczycielom oraz Uczniom Szkoły Podstawowej w Jelnej 🙏, a także Dyrekcji i Pracownikom biblioteki 📖 za zaproszenie i wspólne spotkanie 18 maja.

Dziękuję za życzliwe przyjęcie 😊, otwartość 💬 oraz liczne pytania❓
i rozmowy.
Był to dla mnie piękny czas dzielenia się świadectwem kapłaństwa ⛪, codziennej posługi oraz pracy w mediach społecznościowych 📱,
a także opowieścią o powstawaniu moich książek 📚.

Dziękuję, że mogliśmy się spotkać. 🤍
Z modlitwą 🙏
ks. Sebastian

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia

Polityka prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.