📚✨ Podziękowanie za spotkanie autorskie w Jelnej ✨📚
Serdecznie dziękuję Dyrekcji, Nauczycielom oraz Uczniom Szkoły Podstawowej w Jelnej 🙏, a także Dyrekcji i Pracownikom biblioteki 📖 za zaproszenie i wspólne spotkanie 18 maja.
Dziękuję za życzliwe przyjęcie 😊, otwartość 💬 oraz liczne pytania❓
i rozmowy.
Był to dla mnie piękny czas dzielenia się świadectwem kapłaństwa ⛪, codziennej posługi oraz pracy w mediach społecznościowych 📱,
a także opowieścią o powstawaniu moich książek 📚.
Dziękuję, że mogliśmy się spotkać. 🤍
Z modlitwą 🙏
ks. Sebastian
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia
