MSZA ŚWIĘTA ZA DARCZYŃCÓW TEAM TOTUS TUUS 🙏
19 maja o godz. 18:00
w Kościele Farnym w Łańcucie zostanie odprawiona Msza Święta, którą ks. Sebastian będzie sprawował w intencji wszystkich darczyńców wspólnoty Team Totus Tuus ⛪
Będziemy modlić się za tych, którzy wspierają to dzieło zarówno duchowo, jak i materialnie 🤝 – za ich codzienną wiarę, życzliwość, hojność i otwarte serca, dzięki którym możliwe jest dalsze głoszenie Dobrej Nowiny 📖.
Niech ta Eucharystia stanie się wyrazem wdzięczności i prośby o Boże błogosławieństwo dla każdego, kto współtworzy to dzieło swoją modlitwą 🙏, ofiarą i obecnością 💙✝️.
Jeśli masz możliwość uczestniczenia w tej Eucharystii, serdecznie zapraszamy – Łańcut, Fara 😇.
